5. veebruaril toimusid Õismäe Sportmängude Hallis  Tallinna koolinoorte saalihoki meistrivõistluste alagrupiturniirid 6.-9. klassi õpilaste vahel.

Meie alarühmas mängisid meeskonnad: GAG, Järveotsa Gümnaasium, Tallinna 21. Kool, Jakob Westholmi Gümnaasium, Lasnamäe Gümnaasium, Mustamäe Reaalgümnaasium, Merivälja Kool ja Tallinna Mustjõe Gümnaasium.

Poisid näitasid suurepärast meeskonnamängu. Hästi mängis väravavaht Leon Lapjan (9B). Renat Aznibakijev (9A) tegi rünnaku ja tabas rivaali väravat kolm korda. Selles aitasid kaasa streikijad Maksim Ljubobratets (9B) ja Stanislav Butšinski (9A). Meeskonna uustulnuk, Maksim Tulkin, mängis kaitses. Asenduste ajal näitasid head mängu Georgi Palamar (9B), Juri Rudkovski (9B), Aleksei Gussarov (9B) ja Ruslan Kotov (9A). Kooskõlastatud toimingute tulemus mängus oli pääs linna finaali!!!

See toimub 21. veebruaril. Toetame oma meeskonda ja soovime neile võitu!!!!