28.novembril osalesid meie kooli kuuendate klasside õpilased Tallinna Ülikooli korraldatud projektis: "Koolirõõmu loojad". Käisime külas Tallinna 32. Keskkoolis, kus meid võtsid vastu kuuendate klasside õpilased.  Õpilased jagati gruppidesse ja nad said erinevatel teemadel suhelda nii vene kui ka eesti keeles. Hiljem jagati õpilased paaridesse: üks venekeelne laps ja üks eestikeelne laps. Eesti lapsed tutvustasid paarilisele oma kooli, näitasid erinevaid klasse ja teisi kooliruume. Oli väga huvitav ekskursioon, aga mis kõige tähtsam - lapsed suhtlesid omavahel. Õpilased jäid külaskäigu ja ekskursiooniga väga rahule. Viiendal novembril ootame põnevusega 32. Keskkooli õpilasi oma kooli külla! Kõik tõdesid üksmeelselt: keel tuleb läbi mängude ja praktika!