12. aprillil toimus koolidevaheline üritus „Eco-logica”. Eesmärk: arendada kognitiivset huvi looduse ja ümbritseva maailma, jäätmete sorteerimise ja keskkonnakaitse edendamise vastu. Selles osalesid seitsmendatest klassidest õpilased neljast koolist: Ehte Gümnaasium, Õismäe Vene Lütseum, Mustamäe Reaalgümnaasium ja Mustjõe Gümnaasium. Osalejad vastasid interaktiivse küsimustiku küsimustele, tegid prügiringluse sorteerimisjaama rida ja näitasid oma loomingulist mõtlemist jäätmete ja materjalide ümbertöötluses luues laste mänguasja. Mustjõe gümnaasiumi tiimi osalejad saavutasid parimaid tulemusi, Ehte gümnaasiumi õpilased olid teisel kohal, Mustamäe Reaalgümnaasiumi meeskond oli kolmandal kohal.