Eesti rahvakalendris on 1. aprilli kui naljategemise päeva tähistamine populaarseks saanud alles 20. sajandil. Aprillinalja komme püsib eriti õpilaste seas. Õpetajad armastavad lõbutseda mitte vähem kui nende õpilased. Vahetunni ajal tantsisid täiskasvanud ja lapsed koos lõbusa tantsu Skibidi. See rõõmsameelne üritus tõstis tuju absoluutselt kõigil. Hiljem said kaheksandate klasside õpilased proovida oma muusikalisi teadmisi mängus "Kas meloodiat tunned?". Kaks tiimi üheksa osalejate kaupa püüdsid tuvastada nii tänapäeva, kui ka mineviku populaarseid meloodiat, mis kostsid raadiost ja telerist. Pealtvaatajad osalesid aktiivselt, aidates oma võistkondadel võita punkte. Palju õnne 8A õpilastele, kes said 1.koha!