Ajavahemikus 18.02 - 22.02 toimus Tallinna Mustjõe Gümnaasiumis eesti keele nädal. Nädala raames toimusid etluskonkursid, viktoriinid, kirjatehnika konkurss, vanasõnade päevad, eesti keele olümpiaad, kvest mööda koolimaja, esseekonkurss "Kiri presidendile", lauluvõistlus "Minu laul". Tänukirju etluskonkursil ilmeka esinemise eest said Yaroslav Nedugov (1. a klass), Arina Tšaikova (1. K klass), Arina Fjodorova (2. A klass), Dianna Sergijenko (4. A klass), Konstantin Kilimnik (7. A klass), Arseni Tsõgankov (9. B klass). Tänukirja eduka kvesti lahendamise eest sai 5. A klass. Tänukirju ilusa töö eest kirjatehnika konkursil said 4. A klassi õpilased - Ksenija Fjodorova, Emilia-Michelle Korchavinina, Dmitri Jalak, Dianna Sergijenko, Maria Kovtunenko. Magusa auhinna viktoriini "Eesti kirjanikud" eduka lahendamise eest sai 11. B klass.