Teisel ja viiendal veebruaril toimusid Tallinna Koolinoorte Võrkpalli MV. Osalesid 4 kooli: Tallinna Heleni Kool, Tallinna Kunstigümnaasium, Pelgulinna Gümnaasium ja Tallinna Mustjõe Gümnaasium. Esimeses mängus (Tallinna Mustjõe Gümnaasium vs Pelgulinna Gümnaasium) võitsid meie tüdrukud kaks mängu, mille tulemus oli 25:10 ja 25:21. Teises mängus (Tallinna Kunstigümnaasium vs Tallinna Mustjõe Gümnaasium) kaotas meie meeskond kahes mängus skooriga 25:16 ja 25:20. Kolmandas mängus (Tallinna Mustjõe Gümnaasium vs Tallinna Heleni Kool) võitsime tulemusega 25:15 ja 25:12.

Tallinna Mustjõe Gümnaasiumi meeskonda esindasid Ayah Darwish, Anna Danilenko, Elizabet Karlson, Daria Sitnikova, Livia Suursoo, Polina Zelenskaja ja Alisia Timakova.

Palju õnne meie tüdrukutele!