22. jaanuaril toimus matemaatika nädala raames mäng "Mis? Kus? Millal?" 4.-6. klasside vahel. 5A klassi meeskond mängis hästi ja võitis: Andrei Pirko (kapten), Oleg Voronin, Kirill Horohonov, Adriana Dorofejeva, Milena Vassiljeva, Jevgenija Fink. 6A tiim jäi teiseks.

24. jaanuaril näitasid 10A klassi õpilased ennast aktiivsest küljest, viies läbi mängu "Mis? Kus? Millal?" 7. - 8. klasside vahel. Meeskonnad panid võisteldes põhjalikult proovile oma matemaatilised teadmised ja leidlikkuse. See oli huvitav ja põnev! Parima tulemuse saavutas 7A klassi meeskond. Võitjatele anti tänukirju ja auhindu.

Täname 10A klassi õpilasi entusiasmi ja loovuse eest: Aleksandr Hodanjonok, Aleksandr Bogdanov, Sofia Nedugova, Angelina Novoselskaja ja Martin Orav.