• SKSJ0528-940-280
  • NIAG9483-940-280

TMG huviringide tunniplaan 2019/20 õa

Tasuta huviringid

Ringi nimetus

Klass/ klassid

Nädalapäev ja toimumise aeg

Kab. nr.

Juhataja

Tasuta/tasuline (summa)

Intellekt

1A

Reede 12.25-13.10

124

A.Rajevskaja

tasuta

Mentaalne aritmeetika

1A

Teisipäev 12.30-14.00

124

A.Rajevskaja

tasuta

Mentaalne aritmeetika

2A

Reede 12.30-14.00

125

N.Kravets

tasuta

Mentaalne aritmeetika

3A

Teisipäev 13.30-15.00

123

T.Kobašova

tasuta

Viltimine

1-2

Kolmapäev 13.30-15.00

125

N.Kravets

tasuta

Viltimine

3 kl

Reede 13.30-15.00

123

T.Kobašova

tasuta

Kiirlugemine

2 kl

Esmaspäev 13.30-15.00

125

N.Kravets

tasuta

Kiirlugemine

3 kl

Neljapäev 13.30-15.00

123

T.Kobašova

tasuta

Kiirlugemine

4 kl

Neljapäev 13.30-15.00

124

A.Rajevskaja

tasuta

Eesti keele õpiabiring „Samm sammult“

3K

Esmaspäev, kolmapäev, reede 13.30-14.15

126

M.Vandel

tasuta

Inglise keel

3-4

Esmaspäev, kolmapäev 14.25-15.10,
kolmapäev, reede 13.30-14.15

320

318

S.Mashkevich

tasuta

Mis?Kus?Millal?

8A, 10-12

Reede 14.30-16.00

209

S.Svarval

tasuta

Käsitöö

4-6

Esmaspäev 14.25-16.00

034

T.Jurkina

tasuta

Tarbekunst

1-6

Neljapäev 13.30-15.00

036

N.Liski

tasuta

Pärlipunumine

1 kl

Teisipäev 13.30-15.00

 

M.Iljina

tasuta

Pärlipunumine

2-3

Kolmapäev 13.30-15.00

036

M.Iljina

tasuta

Vokaalansambel Prima

1-12

Esmaspäev 14.15-15.00,
Teisipäev 14.30-16.00

312/aula

M.Kulagina

tasuta

Võrkpall

10-12

Esmaspäev, neljapäev 15.15-16.45

võimla

S.Issajeva

tasuta

Kergejõustik

2-4

Kolmapäev 14.30-16.00

Staadion/võimla

O.Leštšenski

tasuta

Robootika

1K; 2K; 3K

Kolmapäev 13.30-14.15

127

M.Sillamaa

tasuta

Speedcubing

2-3

Neljapäev 13.30-14.15

125

N.Kravets

tasuta

Trikotaaži taaskasutusring

2-5

Reede 14.25-15.00

125

N.Kravets

tasuta

Meistrite linn

6-9

Neljapäev 14.30-16.00

037

J.Philips

tasuta

Teatristuudio

2-5

Kolmapäev, reede 14.30-16.00

122/aula

J.Smirnova

tasuta

Liikumismängud

1-3

Teisipäev 16.00 -17.30,
kolmapäev 14.25-15.15,
neljapäev 13.30-15.00

Võimla

S.Issajeva

tasuta

 

Tasulised huviringid

Ringi nimetus

Klass/ klassid

Nädalapäev ja toimumise aeg

Kab. nr.

Juhataja

Tasuta/tasuline (summa)

Inglise keel

2A

Kolmapäev 12.25-13.10;
Reede 8.30-9.15

125

S.Mashkevich

Tasuline(10€)

Inglise keel

2A

Kolmapäev 12.25-13.10;
Reede 8.30-9.15

319

S.Grišina

Tasuline(10€)

Inglise keel

1A

Esmaspäev, kolmapäev 12.25-13.10

109

J.Mazurkevitš

Tasuline(6€)

Koreograafiline ansambel Kolor

1-4

Esmaspäev, kolmapäev, reede 13.30-15.00

405

N.Koort

Tasuline (33€)

Malering

1A

Neljapäev 12.30-14.00

124

O.Kortšagin

Tasuline (10€)

Malering

2A

Neljapäev 13.30-15.00

124

O.Kortšagin

Tasuline (10€)

Moeteater

4-12

Kolmapäev 15.15-18.15

aula

N.Liski

Tasuline (22€)

Imeline teadus

1-2; 3-5

Esmaspäev 13.30-14.15,
14.25-15.10

127

K.Stepanjan

Tasuline (36€)

Programmeerimine

2-3

Kolmapäev 13.30-14.15

123

A.Kudrjavtsev

Tasuline (36€)