• img3
  • img2 2
  • img4
  • img1 2

KONSULTATSIOONIDE GRAAFIK 2017-2018 õa

Õpetaja ees- ja perekonnanimi

Õpetatavad ained

Konsultatsiooni päev

Konsultatsiooni aeg

Ruum

Ahv, Albert

muusika

esmaspäev

15.15 - 16.00

+ kokkuleppel

312

Gavrilova, Marina

algkool

teisipäev

13.30 - 14.15

121

Grihhina, Irina

vene keel ja kirjandus

neljapäev

15.15 - 16.30

214

Grišina, Svetlana

inglise keel

kolmapäev

14.25 - 15.10

319

Iljina, Marina

tänapäeva väliskirjandus

kolmapäev

8.30 - 9.15

309

Issajeva, Svetlana

kehaline kasvatus

kolmapäev

16.00 - 16.45

spordisaal

Jasjukevitš, Oksana

matemaatika

ja teised ained

esmaspäev

15.15 - 16.00

317

Jurkina, Tatjana

käsitöö ja kodundus

kolmapäev

14.25 - 15.10

35

Kovõlina, Inna

Inglise keel

kolmapäev

14.25 - 15.10

321

Kobašova, Tatjana

algkool

teisipäev, kolmapäev

15.10 - 16.00

123

Kobõlinski, Roman

ajalugu

esmaspäev

15.10 - 15.55

või kokkuleppel

219

Kisseljova, Marina

geograafia

reede

14.25 - 15.10

318

Kravets, Natalia

matemaatika II kooliaste

reede

14.25 - 15.10

125

 

algkool

reede

13.30 - 14.15

125

Kulagina, Margarita

muusika

esmaspäev

14.25 - 15.10

312

Kuznetsov, Pavel

geograafia,

geoinformaatika

esmaspäev

8.00 - kokkuleppel

317

Laine, Ninel

inimeseõpetus

teisipäev

14.15 -15.00

108

Leštšenski, Oleg

kehaline kasvatus

 

kokkuleppel

spordisaal

Lind, Valeri

eesti keel

neljapäev

14.25-15.10

218

Likh, Artur

füüsika

 

kokkuleppel

209

Lipijäinen, Tatjana

prantsuse keel

kolmapäev

15.10-16.00

216

Liski, Natalja

kunstiõpetus

kolmapäev

15.10-16.00

36

Maljutina, Larissa

ajalugu

reede

14.25-15.10

219

Marcinkevichene, Valentina

vene keel ja kirjandus

reede

15.10-16.00

213

Martšuk, Nadežda

eesti keel

esmaspäev

15.10-16.00

213

Mihhailova, Diana

inglise keel

esmaspäev

14.25-15.10

+ kokkuleppel

322

Nasonova, Irina

inglise keel

neljapäev

14.25 – 15.10

320

Nikkel, Rita

eesti keel

kolmapäev

14.25 – 15.10

217

Nirk, Jana

eesti keel

esmaspäev/

neljapäev

kokkuleppel

109

Novitšihhina, Tatjana

vene keel ja kirjandus

esmaspäev

14.25 - 15.10

216

Philips, Jana

loodusõpetus,

tehnoloogia

esmaspäev

14.25 - 15.10

124

Putivtseva, Valentina

inglise keel

teisipäev

14.25 - 15.10

204

Putškov, Boriss

tehnoloogia

kolmapäev

8.00 (kokkuleppel)

34

Rajalo, Henn

eesti keel

esmaspäev

8.30 - 9.15

(kokkuleppel)

407

 

 

teisipäev

8.00 - (kokkuleppel)

407

Rajevskaja, Anna

matemaatika,

inimeseõpetus II kooliaste

kolmapäev

14.25 - 15.10

124

 

algkool

reede

13.30 - 14.15

124

Rannaeere, Tatjana

vene keel

reede

7.40 - 8.20

321

Sillamaa, Minna

klassiõpetaja

E-N

13.30 - 15.10

127

Smirnova, Jelena

algkool

teisipäev

13.30 - 14.15

122

Stepanov, Artur

programmeerimise alused

 

kokkuleppel

317

Svarval, Svetlana

matemaatika, füüsika,

loodusõpetus

teisipäev kolmapäev

15.10 - 16.00

209

Štšetina, Tatjana

bioloogia/keemia

neljapäev

14.25 - 15.30

+ kokkuleppel

114

Tihhonjuk, Jelena

saksa keel

neljapäev

15.15 - 16.00

213

Tšigir, Irina

majandus

teisipäev

7.40 - 8.25

213

Üksiratsa, Elona

eesti keel

esmaspäev

14.25 -15.10

215

Vandel, Maret

algkool

kolmapäev

12.30 -13.15

126

Vannik, Marina

inimeseõpetus,

psühholoogia

neljapäev

15.15 - 16.00

311

Velman, Natalja

matemaatika

kolmapäev

15.15 - 16.00

211

Volossova, Olga

matemaatika

kolmapäev

14.25 - 15.10

+ kokkuleppel

203

Irina Ovchinnikova

logopeed

kolmapäev

kokkuleppel

310

Aljona Zarikova

kehaline kasvatus

 

kokkuleppel

spordisaal

Jelena Jetskalo

bioloogia

teisipäev

14.25 - 15.10

318